Aranżacja salonu w drewnie

Drewno ponownie wkracza na salony. Jeszcze do niedawna kojarzone było z tradycją, ale bez nuty nowoczesności. Obecnie drewno zdobywa zwolenników, ponieważ pojawia się coraz więcej ciekawych rozwiązań, związanych z aranżacją mieszkania w drewnie.

Drewno ciekawie prezentuje się w surowych wnętrzach, ociepla pomieszczenie swoim naturalnym wyglądem. Drewno bardzo dobrze łączy się z meblami zarówno w macie, jak i lakierowanymi, wszystko zależy od ciekawej aranżacji i pomysłowości właściciela mieszkania.

Wraz z modą na lofty, mieszkania z klimatem, powraca zainteresowanie drewnem, które idealnie współgra z atmosferą nowoczesnych mieszkań.

Drewno może nadać wnętrzu ciepłego i przytulnego klimatu. Drewno, które pojawia się jako dodatek może być drewnem obrobionym, ale również pojawiają się ciekawe propozycje, także od znanych projektantów, z drewna pochodzącego z odzysku. Głównie w związku z modą na ekologiczne rozwiązania, również w aranżacji wnętrz.

Drewno może mieć ciepły kolor, wnosząc do pomieszczenia poczucie przytulności. Drewno może pojawić się w formie klasycznej, w kolorze białym, stylizowane na styl skandynawski. Zabawa kolorem oraz formą to podstawa aranżacji w drewnie.

Ciekawym pomysłem jest łączenie drewna stylizowanego na nieobrobione, nieociosane, z drewnem idealnie wykończonym, obrobionym. Akcent taki pojawia się w przypadku stołów, lamp.

Interesujące jest również łączenie drewna ze szkłem, lustrem. Drewno przeżywa swoje drugie życie. Nie kojarzy się już tylko z boazerią z lat 80- tych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 × = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>